Snopy SG-301 Gamepad İncelemesi

  Snopy SG-301 Gamepad incelemesiyle karşınızdayız. İşte tüm özellikleriyle Snopy SG-301 Gamepad.

  0
  Snopy SG-301 Gamepad özellikler
  Snopy SG-301 Gamepad detaylaı inceleme

  Oyuncu ekipmanları içerisinde en çok ilgi çeken seriler Gamepad serileri. Özellikle konsollar için en önemli bileşen olan oyun kolları, klavye mouse ikilisinden hoşlanmayan ya da sıkılan bilgisayar kullanıcıları içinde bir kurtarıcı görevi görüyor. Bu alanda sunulan ürünlerin sayısı ise sınırsız denecek düzeyde. Birbirinden ilginç ve birbirinden fonksiyonlu birçok Gamepad modelinin bulunduğunu biliyoruz. İşte bu modeller içerisinde farklı tasarımı ile dikkat çeken ürünlerden birisi de Snopy SG-301 Gamepad modeli.

  >>SG-301 Tasarım
  >>SG-301 ÖZellikler
  >>Kutu İçeriği
  >>Dayanıklı Mı?
  >>Fiyat Nasıl?

  Tasarımı ve özelliklerinin yanı sıra fiyatıyla da dikkat çeken modelin tüm detaylarından ve özelliklerinden söz edelim. Bakalım oyuncular için ne kadar iyi ne kadar kötü bir ürün söz konusu.

  Snopy SG-301 Gamepad Tasarım

  Her zaman olduğu gibi işe tasarım kısmından başlayacağız. Snopy bu konuda başarılı markalardan bir tanesi. Genelde oyuncuların aradığı ilginç tasarımlara yer veriliyor. Bu seride de beklenen ilginç tasarım sunulmuş. Dört farklı renkle seçebileceğiniz seri; Sarı, mavi, kırmızı ve turuncu renkleri arasından seçim yapmanıza izin veriyor.

  Snopy SG-301 Gamepad
  Tasarım detayları

  Tam ortada markanın renkli bir logosunun yer aldığını ve bu kısımdan başlayarak renkli çizgilerin cihazı ilgi çekici hale getirdiğini görüyoruz. Tuş dizilimi konusunda ise bir fark söz konusu değil. Standart oyun kollarında olduğu gibi sağ kısımda tuşalar, sol kısımda D-pad bölümü bulunuyor.

  Bunun dışında alt kısımda ise seçtiğiniz renkle kaplı analoglar bulunuyor. Yine üst kısımda da tetik tuşlarının bulunduğunu ekleyebiliriz. Bunun dışında tutacak bölümlerinde özel pürüzlü bir yüzey kullanılmış ve kolay kavranabilecek bir tasarım söz konusu. Tasarım konusunda son detayımız cihazın ışıklandırması. Serinin tam orta kısmında bulunan renkli çizgi altında bir LED ışıklandırma söz konusu. Ayrıca markanın logosunun yer aldığı bölümde de bir ışıklandırma söz konusu.

  Snopy SG-301 Gamepad
  tasarım ikonlar

  Snopy SG-301 Gamepad Teknik Detaylar

  Hemen teknik detaylara geçelim. Cihaz üzerinde 12 adet tuş bulunuyor ve analoglarımız var. Oyun deneyiminize göre bu tuşları kendinize göre ayarlayabiliyorsunuz. Zaten birçok üründe bu destek var. Analoglar dahil tüm tuşları saydığımız zaman ise 17 adet tuşun bulunduğunu ekleyelim. Teknik kısımda diğer bir detay ise modelin kablolu olması. 1.8 metre uzunluğunda kablosuz ile gelen seri, tepkime süresinde istenen değerlere çıkabiliyor.

  Hem konsollarda hem de bilgisayar modellerinde kullanabileceğiniz Snopy SG-301 Gamepad, oyuncu ekipmanları içerisinde sıkça aradığımız titreşim motorlarına sahip. Hem sağ hem de sol kısımda titreşim motorları bulunuyor ve oyundaki aksiyona göre titreşim motorları tepkisi değişebiliyor.

  Snopy SG-301 Gamepad
  teknik özellikler

  Kutu İçeriği

  Kutu içeriği kısmında ise bir sürücü ve kullanım kılavuzu bulunduğunu belirtelim. Ekstra bir yardımcı ürün bulunmuyor.

  Dayanıklılık

  Bu konuda marka tarafından belirtilmiş bir değer yok. Ancak standart değerlendirmede orta halli bir dayanıklılık seviyesinden söz edebiliriz. Özellikle analoglar kullanıma bağlı olarak bir süre sonra bozulmalar gösterebilir. Bu seviyede ürünlerde çok sık karşılaşılan standart bir sorun olarak görebileceğimiz sorunun dışında dikkat çeken bir eksiklik yok.

  Fiyat

  Gelelim bu modeli öne çıkaran kısma yani fiyat kısmına. Oyuncu ekipmanları arasında giriş seviyesi fiyatlarına sahip olan seride, 40 – 45 TL arasında bir fiyat sunuluyor. Bazen e-ticaret sitelerinde yapılan kampanyalarla beraber fiyat 30 TL civarlarına kadar düşebiliyor.

  Buradan Asus ROG Phone özelliklerini inceleyebilirsiniz.

  Cevap Ver

  Please enter your comment!
  Please enter your name here