Steam The Tiny Bang Story Ücretsiz Alma

Ücretsiz Steam oyunlarında bu hafta konuk The Tiny Bang Story....

0
Steam, The Tiny Bang Story
The Tiny Bang Story oyunu ücretsiz oldu

Steam ücretsiz oyun kampanyaları, Valve yapımının sürekli olarak gündeme gelmesini sağlıyor. En çok tercih edilen dijital oyun platformu olarak gösterebileceğimiz Steam, her hafta düzenli olarak belli başlı oyunları da ücretsiz sunmaya devam ediyor. Bu haftanın oyunu ise biraz farklı bir yapısı olan The Tiny Bang Story oyunu. Çok kısa bir süreliğine ücretsiz olarak sunulan oyunun, nasıl ücretsiz olarak alınabileceğinden söz edelim.

The Tiny Bang Story Ücretsiz Olarak Alma

Oyunu ücretsiz olarak satın almanız için yapmanız gereken işlemler oldukça kolay. Fakat her ne kadar işlemler kolay olsa da elinizi çabuk tutmanız gerektiğini de belirtelim. Yapımı ücretsiz olarak satın almak için ilk yapacağınız şey, The Tiny Bang Story Steam sayfasına gitmek olacak. Eğer internet sitesi üzerinden Steam sayfasına girdiyseniz, öncelikle giriş yapmanız gerekiyor. Hemen sonrasında ise oyunun sayfasına giderek “Oyunu Yükle” demeniz yeterli.

Eğer Steam uygulaması üzerinden giriş yaptıysanız, bu durumda da direk olarak oyunun sayfasına gitmeniz ve yine “Oyunu Yükle” butonunu kullanmanız yeterli. Yapacağınız işlemler bu kadar ile sınırlı. Tüm bu işlemlerin ardından oyun sizin olacak.

Farklı bir bilmece oyunu olarak karşımıza çıkan The Tiny Bang Story, çok kısa bir süreliğine ücretsiz olarak sunulmuş durumda. Eğer yapımı ücretsiz olarak almak istiyorsanız, 25 Eylül saat 20:00 kadar oyunu kütüphanenize eklemiş olmanız gerekiyor.

Steam, ücretsiz oyun, The Tiny Bang Story
The Tiny Bang Story ücretsiz alma

Aksi durumda oyunun 10 TL gibi bir satış fiyatı var. Süre sınırı dışında herhangi bir stok sorunu olmadığını da belirtelim. Şu an için oyunu bir kez satın almanız durumunda, oyun tamamen sizin olacak. Bu kısımda da herhangi bir süre sınırı ya da özellik sınırı bulunmuyor. Steam ücretsiz oyun haberlerine devam edeceğiz. Takip etmeyi unutmayın.

Buradan PUBG Lig güncellemesi hakkında bilgi alabilirsiniz.

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here