Telefonlarda Kullanabileceğiniz Gamesir G3W Gamepad

  Akıllı telefonlar, bilgisayarlar ve PS3 cihazlarında kullanabileceğiniz Gamesir G3W modelinin özellikleri neler?

  0
  Çok amaçlı GamePad

  Bir dönem sadece konsollarla özdeşleşen gamepad kontrol cihazları, son yıllarda bilgisayarlarda ve hatta akıllı telefonlarda da oldukça popüler ürünler olarak karşımıza çıkmaya başladı. Zaten Gamepad modellerinin bilgisayarlarda kullanılmasına alışığız ancak bu alanda akıllı telefonlarda kullanılan kontrol cihazlarına yeni yeni alışıyoruz. İşte bu kontrol cihazlarından birisi de Gamesir G3W Gamepad modeli.

  Sadece akıllı telefonlarda değil, bunun yanında bilgisayarlar ve konsollarda da kullanılabilen serinin özelliklerinden söz edelim.

  Gamesir G3W Gamepad Tasarımı Ne Kadar Başarılı?

  Gamesir G3W Gamepad kontrol cihazı tasarım kısmında standart bir tuş yerleşimiyle karşımıza çıkıyor. Modelin üzerinde PS serilerinin kontrol cihazlarına benzer bir dizilim söz konusu. Sağ kısımda butonlar yer alıyor, sol kısımda D-Pad bölümü yer alıyor.

  Dikkat çeken tasarımla Gamesir G3W Gamepad
  akıllı telefon gamepad

  Bunun yanında alt bölümde, tam başparmak hizasında iki adet analog görüyoruz. Hem tuşlar hem de analoglar renklendirilmiş. Tasarım kısmında en ilginç detay ise akıllı telefon aparatı. Gamesir G3W Gamepad modelini akıllı telefonlarınızda kullanmak için kontrol cihazına takılan bir taşıyıcı aparata ihtiyacınız oluyor.

  Gamesir G3W Gamepad Özellikleri Neler?

  Cihazın özelliklerine geçelim. Analogların hassasiyeti konusunda başarılı değerle sunan kontrol cihazı, hem tetik tuşlarına hem de standart kontrol cihazlarına sahip. Analoglarla beraber başarılı bir deneyim sunan G3W akıllı telefon gamepad, titreşim motorlarına sahip. Bu sayede oyunlarda geri bildirim almak mümkün hale geliyor. Kısacası oyunlarda atmosferi çok daha iyi yaşayabiliyorsunuz.

  Gamesir G3W Gamepad özelli
  uygun fiyatlı gamepad

  3 farklı platform desteğiyle beraber Android, PS3 ve Windows cihazlarında kullanabilen Gamesir G3W Gamepad, kablolu ve kablosuz olmak üzere iki farklı versiyonla geliyor. Eğer kontrol cihazını Android işletim sistemine sahip bir telefonda kullanmak için dönüştürücü uca ihtiyacınız olduğunu da ekleyelim. 6 inç boyutlarına kadar tutucu kol ise Gamesir G3W Gamepad modeliyle beraber geliyor. Akıllı telefonlar gamepad modelleri arasında gösterebileceğimiz serinin özellikleri de bu şekilde.

  Fiyat

  Fiyat konusunda ise çeşitli alternatiflerimiz var. Bu modelin kablolu ve kablosuz olmak üzere iki versiyonu olduğunu belirtmiştik. Kablolu model 110 TL ile 150 TL arasında değişiyor. Kablosuz modelin fiyatı ise 200 TL’ye varan fiyatları var.

  Buradan Nintendo GameCube Gamepad incelemesine bakabilirsiniz.

  Cevap Ver

  Please enter your comment!
  Please enter your name here