The Witcher Tales için Tarih Belli Oldu

Thronebreaker The Witcher Tales ne zaman çıkacak? Yeni oyun için yepyeni ipuçları.

0
Thronebreaker, The Witcher Tales
yeni The Witcher Tales

Oyun dünyasında The Witcher serisini duymayan yoktur. CD Projekt RED yapımı seri, gerek fantastik hikayesi gerekse de sürükleyici oynanış yapısıyla gündem olan serinin şimdi ise farklı bir versiyonu yolda. Kısa süre önce duyurusu yapılan ve CD Projekt RED tarafından geliştirilme sürecine girdiği belirtilen Thronebreaker The Witcher Tales oyunu için şimdi ise merak edilen çıkış tarihi açıklaması yapıldı. Hem oyun hakkında yeni açıklamalar yapan CD Projekt RED hem de yapımın resmi çıkış tarihini açıklamış oldu.

Thronebreaker The Witcher Tales Ne Zaman Çıkacak?

Geliştirme aşamasında da verilen bilgilerde oyunun çok gecikmeyeceği belirtilmişti. Thronebreaker The Witcher Tales çıkış tarihi açıklamasında da yine beklentiler karşılandı. Oyunun 23 Ekim tarihinde PC kullanıcıları için satışa çıkacağı açıklandı. 23 Ekim’de yayınlanacak olan Thronebreaker The Witcher Tales, ilk etapta sadece bilgisayar kullanıcıları için yayınlanacak.

Oyunun yayınlanma sürecinde de testlerin bilgisayar sürümü üzerinden devam edeceği belirtilmişti. Konsol sahiplerinin ise bir süre daha beklemesi gerekiyor. Bu süre biraz uzun tutulmuş. Bilgisayar sürümünün 23 Ekim tarihinde yayınlanmasının ardından, 4 Aralık tarihinde de konsol kullanıcıları için yayın yapılacak.

Thronebreaker The Witcher Tales
Thronebreaker The Witcher Tales ne zaman çıkacak?

Neredeyse iki aylık bir fark süresi söz konusu. Oyunun çıkış tarihi açıklamasının hemen ardından oyun için bazı bilgilerin açıklandığını da ekleyelim. Tek kişilik hikaye moduyla ilerleyecek ve 30 saat gibi bir oyun süresi sunacak olan yapım, TBS türünde bir oyun olacak. Aslında RPG olarak gelmesini beklediğimiz yapımın, ana seriden biraz daha farklı bir havada geçeceğini de anlamış olduk.

Serinin devamı niteliğinde olmasından çok yeni yapımın kendisine has bir oynanışı olacak gibi gözüküyor. Thronebreaker The Witcher Tales, demo ya da beta sürümü ortaya çıkacak olursa, daha fazla bilgi elde etme şansını bulacağız.

Buradan Nvidia Scanner yazılımı hakkında bilgi alabilirsiniz.

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here