Trust GXT 148 Oyuncu Mouse Detaylı İnceleme

  Trust GXT 148 Oyuncu Mouse özellikleri ve fiyat aralığına yer verdiğimiz detaylı inceleme yazımız sizlerle! İşte fiyat performans ürünü mouse modeli.

  0
  Trust GXT 148 Oyuncu Mouse
  Trust GXT 148 Oyuncu Mouse detaylı inceleme

  Uygun fiyatlı oyuncu mouse modeli arayışı içindeyseniz, bugün tanıtacağımız Trust GXT 148 Oyuncu Mouse modeli tam size uygun bir seri. Gerek tasarımıyla ilgi çekici yönünü öne çıkaran seri, gerekse de özellikleriyle diğer modellerden öne çıkan sistem özelliklerine sahip. Fiyat performans konusunda başarılı bir seri olarak görebileceğimiz cihaza daha yakından bakalım.

  >>Tasarım
  >>Teknik Özellikler
  >>Fiyat

  Trust GXT 148 Oyuncu Mouse Tasarım Detayları

  Tasarım kısmında her zaman söylediğimiz gibi oyuncu ürünlerinden daha ilgi çekici ve keskin tasarım detayları bekliyoruz. Trust GXT 148 Oyuncu Mouse modeli de tam olarak böyle ürünlerden bir tanesi. Fare, katman katman detaylandırılmış bir görüntüye sahip. Üst kısımda, iki ana tuşun çerçevesi oldukça keskin hatlara sahip.

  Trust GXT 148 Oyuncu Mouse
  Trust GXT 148 Oyuncu Mouse tasarımı nasıl?

  Yan kısımda baş parmak için özel oluşturulmuş alanların dışında, tasarımın en ilginç kısmı ise üst bölümün alt kenarında yer alan gözler. Her iki yanda da dikdörtgen şeklinde gözler bulunduran cihaz, bir robotun yüzünü andıran tasarım hatlarına sahip. Ayrıca bu gözlerde LED aydınlatmaya da yer veriliyor. Kırmızı, Turuncu, Mor, Mavi, Yeşil ve cam göbeği renklerini sunan LED aydınlatma, hem mouse topunun üstünde hem de parmak koyma alanlarında da karşımıza çıkıyor.

  Boyutlar: 123 X 76 X 36 mm

  Ağırlık: 106 gram

  Ergonomik Dizayn: Yok

  Trust GXT 148 Oyuncu Mouse Özellikleri için Tüm Detaylar

  Tasarım dışında yeni modelin özelliklerinden de söz edelim. Öncelikle hassasiyet konusunda bilgileri verelim. Bu seride maksimum olarak 3200 DPI hassaslık değeri sunuluyor. Bu değerin değişimi ise 600  – 3200 DPi arasında. Optical özellikli olan fare, 8 adet programlanabilir tuş barındırıyor ve bu tuşları oyunlara göre ayarlayabiliyorsunuz.

  Trust GXT 148 Oyuncu Mouse
  Trust GXT 148 Oyuncu Mouse teknik özellikler

  Bunun için bir de yazılım sunan marka, 5 adet ayarı ise kayıt altına almanıza izin veriyor. Yani her oyun için farklı ayarlarınızı kullanabiliyorsunuz. Ayrıca üzerinde yer alan DPi butonuyla beraber hassaslık konusunda manuel ayarlamalar yapabildiğinizi de ekleyelim. Her iki elle de kullanılabilen serinin, kablolu olduğunu ve USB 2.0 bağlantısını kullandığını da ekleyelim. Kablo uzunluğu ise 170 cm.

  Trust GXT 148 Oyuncu Mouse Fiyatı Nasıl?

  Serinin en iyi yönü ise fiyatı demek yanlış olmayacaktır. Bu seriyi 65 ile 90 TL arasında değişen fiyatlarla bulabiliyorsunuz.

  Trust GXT 148 Oyuncu Mouse
  Trust GXT 148 Oyuncu Mouse fiyatı

  Daha önce birkaç e ticaret sitesi üzerinden yapılan kampanyalarla beraber farenin fiyatının 40 TL gibi rakamlara kadar düştüğünü de görmüştük. Dediğimiz gibi bu tamamen araştırmaya bağlı bir durum. Ama genel olarak en yüksek fiyat 90 TL.

  Buradan Logitech G300S Mouse İncelemesine Bakabilirsiniz.

  Cevap Ver

  Please enter your comment!
  Please enter your name here