Trust Ziva Oyuncu Kulaklık İnceleme

  Trust Ziva Oyuncu Kulaklık modelinin en detaylı incelemesi ve fiyatları ile karşınızdayız.

  0
  Trust Ziva Oyuncu Kulaklık
  Trust Ziva Oyuncu Kulaklık fiyat ve özellikler

  Uygun fiyatlı çevre birimi ürünlerini satarak adını duyurmayı başaran Trust, son yıllarda oyuncu ekipmanları için piyasaya sürdüğü serilerle gündeme gelmeye başladı. Markanın bu alanda hem uygun fiyatlı hem de işlevsel ürünleri bulunuyor. Fiyatına göre dikkat çeken oyuncu ekipman ürünlerinden birisi de Trust Ziva Oyuncu Kulaklık serisi.

  >>Ziva Tasarımı Nasıl?
  >>Teknik Tüm Detaylar
  >>Ziva Oyuncu Kulaklık Fiyatı
  >>Ziva Oyuncu Kulaklık Alınır Mı?

  Fiyat performans serisi olarak değerlendirebileceğimiz serinin özelliklerine ve tasarımına geçelim.

  Trust Ziva Oyuncu Kulaklık Tasarımı Nasıl?

  Tasarım kısmında oyuncu kulaklıkları için genel tasarım ayrıntılarını görüyoruz. Siyah ve kırmızı renk uyumuna yer verilen kulaklık, ayarlanabilir bir kafa bandı sunuyor ve hem kafa bandı kısmında hem de kulaklık yastıkları kısmında yumuşak malzeme kullanılmış. Tasarım kısmında en çok dikkat çeken bölüm ise mikrofon kısmı. Yine keskin hatlara sahip olan bir mikrofon kullanılmış.

  Trust Ziva Oyuncu Kulaklık
  Trust Ziva Oyuncu Kulaklık tasarım

  Trust Ziva Oyuncu Kulaklık Teknik Özellikler ve Kullanım

  Cihazın teknik özellikleri kısmında da fark yaratacak özelliklere sahip değil. Sadece bu serinin genel olarak fiyat performans serisi olduğunu söyleyebiliriz. Çok yüksek ses kalitesi olmasa bile fiyatına göre ideal bir kalite söz konusu.

  Hem masaüstü hem de dizüstü bilgisayar modelleri için uygun olan Trust Ziva Oyuncu Kulaklık, 1.8 metre uzunluğunda bir kabloya sahip ve kulaklık üzerinden ses kontrolleri gerçekleştirilebiliyor. Giriş tipi olarak ise standart 3.5 mm jak kullanılmış. Mikrofonun da ses kalitesi yine fiyat performans ürünlerinde görebileceğimiz seviyede.

  Trust Ziva Oyuncu Kulaklık
  Trust Ziva Oyuncu Kulaklık tüm özellikler

  Fiyatı Nasıl?

  Gelelim baştan beri konuştuğumuz fiyat kısmına. Belirttiğimiz gibi bu serinin fiyatı oldukça uygun. 35 TL ile 50 TL arasında değişen fiyatlar kulaklığa ulaşabiliyorsunuz. Ayrıca BİM, 27 Temmuz itibariyle kulaklığı 27 TL gibi bir fiyatla satışa çıkarmaya hazırlanıyor bunu da ekleyelim.

  Alınır Mı?

  Gelelim can alıcı noktaya. Kulaklık gerçekten giriş seviyesi özelliklere sahip ve açıkçası diğer modellerle karşılaştırdığımız zaman çok kaliteli değil. Buna karşın bütçeniz çok düşükse, tercih edebileceğini fiyat performans oyuncu kulaklıkları modellerinden biri olduğunu söyleyebiliriz. Böyle değerlendirildiği zaman tercih edilebilir bir ürün olduğunu söylemek yanlış olmaz. Ama tekrar belirtelim bu fiyatta bir ürün için çok yüksek bir performans beklemeyin.

  Buradan Fortnite Mobile Android Sürüm Yazımıza bakabilirsiniz.

  Cevap Ver

  Please enter your comment!
  Please enter your name here