Ücretsiz Assassin’s Creed Odyssey Nasıl Oynanır?

Google Stream sürprizleriyle beraber geldi. İlk sürpriz Assassin's Creed Odyssey oyunu oldu...

0
Ücretsiz Assassin's Creed Odyssey
Ücretsiz Assassin's Creed Odyssey oynamak

Ubisoft’un efsane haline gelen oyunu Assassin’s Creed serisi yenilenmek üzere. Seriye yeni eklenecek olan Assassin’s Creed Odyssey oyunu için geri sayımın başlamış olması, oyun için çok önemli bilgiler ve yeni gelişmelerin ortaya çıkmaya başlamasını sağladı. Ücretsiz Assassin’s Creed Odyssey bekleyenler için en sevindirici haber ise Google’dan geldi.

Sessiz sedasız duyurulan Google Project Stream ile oyunun ücretsiz bir şekilde oynanabileceği açıklandı. Hemen Ücretsiz Assassin’s Creed Odyssey oynama konusunda detaylara geçelim.

Google Stream ile Ücretsiz Assassin’s Creed Odyssey

Oyunun nasıl oynanabileceğine geçmeden önce, Google’ın yeni hizmetinden söz edelim. Google Stream adından da anlaşılacağı gibi bir stream sistemi. Bu sistem sayesinde oyunları uzak erişimle oynamanız mümkün oluyor. Oyunu güçlü bir sistemde açıyorsunuz ve sizin bilgisayarınıza anlık olarak görüntü sunuluyor. Yani güçlü bir sistemi olan bir bilgisayarla oyunu oynamış gibi oluyorsunuz.

Ücretsiz Assassin's Creed Odyssey oynama
Ücretsiz Assassin’s Creed Odyssey nasıl oynanır?

Şu an beta sürecinde olan Google Stream için sevindirici haber ise Ücretsiz Assassin’s Creed Odyssey oldu. Servisin Ocak ayına kadar beta sürecinde olacağından söz ediliyor. Ocak ayına kadar geçerli olacak olan beta süreci içerisinde oyuna ücretsiz olarak erişmek mümkün olacak. Şimdi gelelim oyunun nasıl ücretsiz olarak oynanabileceğine.

Ücretsiz Assassin’s Creed Odyssey Oynama

  • İlk yapmanız gereken işlem Ubisoft hesabı açmak. Mutlaka bir Ubisoft hesabınızın olması gerekiyor. Aksi halde oyuna giriş yapmak mümkün olmayacak.
  • Bunun dışında ikinci gereksinim ise Google hesabınızın olması. Eğer Google hesabınız yoksa, zaten stream kullanımı yapamıyorsunuz. Google hesabıyla beraber Chrome tarayıcıya sahip olmanız gerektiğini de ekleyelim. Sistem zaten Chrome tarayıcı üzerinden çalışmakta.
ubisoft, Ücretsiz Assassin's Creed Odyssey
tarayıcıda Ücretsiz Assassin’s Creed Odyssey
  • Şimdi yapmanız gereken Chrome tarayıcı üzerinden Google Stream sayfasına girmek. Burada oyunun nasıl oynanabileceğini anlatan yolu izlemeniz yeterli.

Fakat burada kötü bir haber var. Sistem beta aşamasında. Beta aşamasında olduğu için sistemin sadece ABD genelinde açık olduğu belirtiliyor. Bunun için VPN gibi servislerin işe yarayabileceği söyleniyor ancak bu da internet hızını çok düşüreceği için Google’ın servisi ülkemiz için de açmasını beklemek en doğrusu olacaktır.

Buradan ödüllü PUBG turnuvasına bakabilirsiniz.

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here