Ücretsiz Counter Strike Global Offensive ve Danger Zone Modu Detayları

Ücretsiz CounterStrike Global Offensive dönemi başladı.

0
Battle Royale, Ücretsiz Counter Strike Global Offensive
Ücretsiz Counter Strike Global Offensive

Oyun dünyasının efsaneleri arasında yer alan yapımlardanbiri olan Counter Strike GlobalOffensive, yayınlanmasının üzerinden yıllar geçmesine rağmen hala gündemde kalmayıbaşarıyor. Gerek çoklu oyuncu modunun sunduğu aksiyon ve heyecan, gerekse derekabet duygusunun Counter Strike: Global Offensive serisini ayakta tuttuğunusöylemek yanlış olmaz. Tüm bu yapıyı son dönemde ortaya çıkan rakiplere karşıda korumak isteyen oyunun, şu sıralar bomba gibi haberlerle gündeme geldiğinigörüyoruz. Öyle ki artık Ücretsiz Counter Strike Global Offensive oynamak mümkün olacak. Üstelik oyuna Battle Royale modunun da eklendiğinisöylemek gerekiyor.

Ücretsiz Counter Strike Global Offensive ve Danger ZoneModu

Yapım, bugün itibariyle resmi olarak Battle Royale türünegiriş yapmış oldu. 850 MB boyutundaolan Danger Zone adı verilen yenibir mod, güncelleme olarak oyuna eklendi. Böylelikle yeni modle beraber BattleRoyale türü de resmi olarak oyuna eklenmiş oldu.

Valve, Ücretsiz CounterStrike Global Offensive
Battle Royale modlu Ücretsiz CounterStrike Global Offensive

Yeni modla beraber Battle Royale türünde oynayabileceğinizoyunun, ana sürümü ise tamamen ücretsiz hale getirildi. Kısacası artık herkesstandart olarak Ücretsiz Counter Strike Global Offensive oyununu oynayabilecek. Fakat burada ücretli satın alımyapan kullanıcıların artısı olacak.

Danger Zone Modu

Oyunu daha önceden satın alan kullanıcıların özel bir rozetalması sağlanacak. “CommemorativeLoyalty Badge” adı verilen bir rozet oyunculara verilecek. Bu rozetleberaber kullanıcılar seçkin eşleştirme ayrıcalığına sahip olacak ve Battle Royale moduna kolayca girebilecek.

Ücretsiz CounterStrike Global Offensive
Ücretsiz Counter Strike Global Offensive battle royale

Valve yapımının bu modla beraber 18 oyuncuya kadar destek verdiğini de ekleyelim. Blacksite haritasıyla beraber 18 kişilik bir mücadele sunacak olan modun, Battle Royale dünyasına açılış kapısı olduğunu göreceğiz. Burada önemli olan nokta ise rekabetçi eşleştirmelere katılmak için sunulan şartlar.

Oyunu ücretsiz olarak alan kullanıcılar, Prime sürümüne yükseltmeyapmadan eşleştirmelere giremeyecek. Bunun için bir yükseltme yapılmasıgerekecek ve yükseltme ücreti olarak da 80TL gibi bir ödeme yapılacak. Bunun dışında, daha önceden oyunu satın aldıysanızÜcretsiz Counter Strike GlobalOffensive sınırlarına takılmadan rahatlıkla oyunu oynayabileceksiniz.

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here