Ücretsiz Hyperdrive Massacre Oyununu Steam’e Ekleme

Hyperdrive Massacre oyunu için sevindirici haber geldi. Oyun tamamen ücretsiz olarak yayında.

0
Steam, Hyperdrive Massacre
Hyperdrive Massacre

Ücretsiz oyunlar yazımızla yeniden karşınızdayız. Kısa süre önce yeni Ubisoft oyunu için ücretsiz haberi paylaşmıştık. Şimdi ise Steam üzerinde yeni bir kampanyanın haberini paylaşacağız. Bu kez Steam üzerinden satışı devam eden Hyperdrive Massacre oyunu için ücretsiz sürüm haberi yapacağız.

Steam üzerinden 18 TL gibi bir fiyatla satışa çıkan oyunun şu sıralar ücretsiz olduğunu ekleyelim. Üstelik oyunu hesabınıza eklediğiniz zaman tamamen sizin olacak. Peki, kısa süreliğine geçerli olan bu kampanya sonrasında Hyperdrive Massacre oyununu nasıl satın alabiliriz?

Ücretsiz Olarak Hyperdrive Massacre Alma

Gelelim oyunu nasıl alacağımıza. Bunun için mutlaka bir Steam hesabınız olması gerekiyor. Sadece Steam hesabı da yeterli değil. Bunun yanında bir de Steam uygulamasına sahip olmanız gerekiyor. Aslında Steam üzerinden oyun oynayan hemen her kullanıcı bu sistemi bilecektir. Biz yine de bilmeyenler için uyarı maksadında bu bilgiyi ekleyerek Hyperdrive Massacre oyununa geçelim.

Oyun tam atari havasını yansıtan yapımlardan bir tanesi. Oyunda çeşitli mekanlarda düşmanlara karşı bir mücadele veriyorsunuz. Atari oyunlarını bilenler yapıyı hemen hatırlayacaklardır. Ücretsiz sürüm ile ilgili detaylara devam etmeden önce mutlaka oyun kolu sahibi olmanız gerektiğini de ekleyelim.

Hyperdrive Massacre ücretsiz oldu
Steam Hyperdrive Massacre

Öyle ki Hyperdrive Massacre klavye ve mouse yerine, gamepad desteklemekte. Ayrıca oyunda lokal çoklu oyuncu desteği de var ve bu mod bir hayli eğlenceli oluyor. Arkadaşlarınızla aynı oyunda mücadele edebiliyorsunuz.

Gelelim yapımı nasıl ücretsiz olarak alabileceğinize. Bu kısımda yapılması gereken ilk işlem, buradan Hyperdrive Steam sayfasına gitmek. Hesabınıza giriş yapmadıysanız, hesabınıza giriş yapın. Ardından “Oyunu Yükle” sekmesine basarak oyunu kütüphanenize eklemeniz gerekecek. Son olarak yapımı indirmeniz ve oyunun yüklenmesini beklemeniz yeterli. Herhangi bir süre olmadan yapımı ücretsiz olarak oynayabileceğinizi de tekrar hatırlatalım. Oyun tamamen sizin olacak.

Buradan Ücretsiz The Crew 2 yazısına bakabilirsiniz.

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here