Ücretsiz The Crew 2 Nasıl Alınır?

Ubisoft müjdeyi verdi. İşte The Crew 2'nin ücretsiz olacağı süre...

0
Ubisoft, The Crew 2
The Crew 2 ücretsiz olarak oynama

Bir yarış oyunu ne kadar eğlenceli hale getirilebilir? İşte bu sorunun cevabını The Crew serisi veriyor. Sadece bir yarış oyunu olmaktan çok daha öteye geçen yapım, bir yandan MMO oyunlarına göz kırpıyor. İlk oyun belki bir derece ancak The Crew 2 oyununda eğlenceyi dibine kadar yaşıyorsunuz.

Ubisoft yapımlarından biri olan The Crew 2, şu sıralar bir kampanya haberiyle gündemde. Öyle ki oyunun çok kısa bir süreliğine geçerli olsa da ücretsiz olduğu açıklandı. Kısacası isteyen hemen herkes, kısa süreliğine de olsa The Crew 2’nin eğlencesine varabilecek.

The Crew 2 Ücretsiz Olarak Oynanabilecek

Ubisoft tarafından yapılan paylaşımla beraber oyunun kısa süreliğine ücretsiz olarak sunulacağı açıklandı. Fakat dediğimiz gibi kampanya kısa bir süreliğine geçerli olacak. Kullanıcılar sadece bu hafta sonu The Crew 2 oyununu deneyebilecekler. Ücretsiz oyun için yapacağınız işlemler hakkında da bilgi verelim.

Tabii ki bir UPlay hesabına sahip olmanız gerekiyor. Sonrasında ise Ubisoft’ın resmi sitesi üzerinden kampanya sayfasına girmeniz gerekli. Bu bağlantı üzerinden sayfaya gidebilirsiniz. Oyunu, kütüphanenize eklemeniz yeterli oluyor. İndirmenin ardından, hafta sonu boyunca The Crew 2 oynayabileceksiniz. Fakat bir kez daha hatırlatma yapalım.

Ne yazık ki oyun tamamen sizin olmuyor. Hafta sonu kampanyasının sonrasında oyun tekrar ücretli olarak satışa sunulacak. Ayrıca şimdiden oyunu indirmeye başlayabilirsiniz. 30 Eylül akşamına kadar oyun oynanabilir durumda olacak. Sonrasında oyunu oynamaya devam etmek için satın almanız gerek. İstenen minimum sistem gereksinimlerinden de söz edelim.

İstenen Minimum sistem Gereksinimleri

Ekran Kartı: AMD Radeon R7 260X v3 ve üzeri / Nvidia GeForce GTX 760 ve üzeri

İşlemci: Intel Core i5-4460 3.2 GHz ve üzeri seriler / AMD FX-8350 ve üzeri

RAM: 8 GB RAM bellek

Depolama Alanı: 55 GB

Buradan Farming Simulator 19 oynanış videosuna bakabilirsiniz.

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here