Warhammer 40.000 Space Marine Ücretsiz Alma

Warhammer 40.000 Space Marine ücretsiz oldu. Oyunu nasıl alacağız?

0

Strateji oyunlarına yeni bir soluk getiren Warhammer serisi, aradan geçen uzun yıllara rağmen Warhammer 40.000 Space Marine oyunuyla hala gündemde. İlk olarak 2011 yılında satışa çıktığını gördüğümüz oyun, 7 sene geçmesine rağmen ciddi bir hayran kitlesine sahip. Bu kez yapımın gündeme gelmesinin nedeni ise ne oyuna eklenecek yeni bir içerik ne de bu hayran kitlesi.

Bu kez oyunun gündeme gelmesinin nedeni, ücretsiz olarak dağıtılacak olması. Yaklaşık olarak 50 TL Steam satış fiyatı olan Warhammer 40.000 Space Marine ücretsiz olarak dağıtıma açıldı. Hemen detaylardan söz edelim.

Warhammer 40.000 Space Marine Ücretsiz Nasıl Alınır?

Bu kez kampanyanın haberi doğrudan Steam tarafından gelmedi. Yani oyunun doğrudan Steam üzerinden ücretsiz olmadığını görüyoruz. Bu kez oyun Humble Bundle üzerinden ücretsiz olarak sunuluyor. Yapımı ücretsiz olarak satın almanız için yapmanız gereken işlemler oldukça basit.

Humble Bundle, Warhammer 40.000 Space Marine
Warhammer 40.000 Space Marine ücretsiz
  • Önce buradan Humble Bundle Warhammer 40.000 Space Marine sayfasına gitmeniz gerekiyor.
  • Arından ise sayfada yer alan “Get The Game” butonuna basmanız gerekiyor.
  • Burada teklifin sona erme süresi gösterilecek. Bu kısımda da Get It Now butonuna bastığınız zaman Humble Bundle hesabına üye olduğunuz maile Steam kodunuz gönderilmiş olacak.
  • Oyunun Steam kodunu, Steam hesabınız üzerinde eklemeniz ve oyunu aktif etmeniz yeterli. Burada dikkat etmeniz gereken kısım Humble Bundle üyeliğinizi olması.

Yapılan açıklamaya bakacak olursak Warhammer 40.000 Space Marine ücretsiz sürümü sadece 1 gün süreyle dağıtılmaya devam edecek. Bu süre içerisinde oyunu satın aldığını zaman, oyun tamamen sizin oluyor.

Satın almış gibi oyuna sahip oluyorsunuz. Ancak dediğimiz gibi sadece 1 gün geçerli bir indirimden söz ediyoruz. Elinizi çabuk tutmanız gerekiyor. Bu sürenin sonrasında yapım tekrar ücretli olacak.

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here