Xiaomi Black Shark Kulaklık Oyunculara Özel Tanıtıldı

  Oyuncu akıllı telefon modellerinden sonra şimdi ise oyuncu kulaklık modeliyle gelen Xiaomi, sürprizlerine devam ediyor. İşte Xiaomi Black Shark Kulaklık.

  0
  Oyuncu serisi Xiaomi Black Shark Kulaklık
  Xiaomi Black Shark için özel kulaklık

  Xiaomi Black Shark, daha önce sitemizde de yer verdiğimiz en ünlü oyuncu telefonu modellerinden bir tanesi. Tanıtıldığı andan bu yana hem tasarımı hem de teknik özellikleriyle beraber amiral gemisi serilerini geride bırakan Xiaomi Black Shark için markanın sürprizleri de devam ediyor. Yeni akıllı telefon modelleriyle beraber oluşan oyuncu ürünleri segmentine bu kez ise özel bir kulaklık modeli eklendi. Xiaomi Black Shark Kulaklık tanıtımını gerçekleştiren marka, hem yeni akıllı telefon modellerini destekleyecek hem de oyunculara en iyi ses deneyimini sunmayı başaracak.

  Xiaomi Black Shark Kulaklık Özellikleri Neler?

  Özel seri kulaklık modelinin detaylarından söz edelim. Öyle ki oyunculara özel olarak gelen Xiaomi Black Shark Kulaklık teknik özellikler konusunda çok daha başarılı bir seri. Markanın yeni kulaklık modelleri için Ses çözümleri sağlayıcı ünlü firmalardan biri olan 1MORE ile yaptığı anlaşmada durumu net bir şekilde ortaya koyuyor.

  Yeni modelin e-spor oyunlarına en iyi deneyimi sunması adına özel ses modları bulunuyor. Amaç kristal ses kalitesinde, silah sesleri, oyun içi sesler ve konuşmaları en iyi şekilde kullanıcılara aktarmak. Bunun için kullanılan kristal ses teknolojisinin oldukça başarılı olduğunu söylemek yanlış olmaz.

  Özel seri Xiaomi Black Shark Kulaklık
  Oyuncu kulaklığı

  Sadece teknik kısımda özel bir çalışma yapılmamış. Xiaomi Black Shark Kulaklık modelinde ses kalitesi bir bütün olarak ele alınmış. Kulaklık üzerinde yer alan çift bobin tasarımı, sesleri daha dengeli bir şekilde duymanızı sağlıyor. Ayrıca ses performansı içinde çok daha başarılı bir seviyeye çıkış sağlanıyor.

  Teknik kısımda dikkat çeken son detay ise gürültü algılama sistemi. Bu sistem sayesinde Xiaomi Black Shark Kulaklık, çevre seslerini algılayarak ses seviyesini buna göre otomatik bir şekilde ayarlayabiliyor. Tamamen kablosuz olan kulaklıkların, tüm bu özelliklerinden daha iyi yararlanmak adına özel bir kontrol kumandasının bulunduğunu da ekleyelim.

  Özel aydınlatma modları, kablosuz şarj ve hızlı şarj desteği gibi artılarla beraber gelen Xiaomi Black Shark Kulaklık modelinin fiyatı için yapılan açıklama ise 72 dolar. Kulaklıkları direk olarak markanın sitesi üzerinden satın almak mümkün olacak. Fakat tüm bölgeler için satış beklenmiyor.

  Cevap Ver

  Please enter your comment!
  Please enter your name here