Xiaomi Black Shark Telefonu için Yeni Renk Seçeneği

Xiaomi Black Shark, söylendiği gibi yeni renk seçeneği destekleri almaya başladı. İşte Xiaomi Black Shark için yeni renk seçeneği!

0
Xiaomi Black Shark

Akıllı telefon dünyasının yeni kilit taşlarından biri olma yolunda ilerleyen Xiaomi, standart kullanımlar için sunduğu akıllı telefon modellerinde bambaşka bir seri eklemişti. Markanın oyun telefonu olarak sunduğu yeni seri Xiaomi Black Shark modeli olmuştu.

Amiral gemisi akıllı telefon modellerini bile geride bırakan bir performans değerinin yanı sıra, oyunculara özel donanımlarla beraber gelen Xiaomi Black Shark akıllı telefonları, oyuncu telefonu serileri içerisinde kendisine yer bulmayı başarmıştı. Satışa çıktığı ilk andan bu yana özellikleriyle dikkat çeken yeni akıllı telefonların, tasarım kısmında da fark yarattığını gördük. Çok daha ilginç bir tasarımla gelen yeni akıllı telefon için şimdi ise özel bir renk güncellemesi geleceği duyuruldu.

Xiaomi Black Shark Yeni Renk Seçeneğiyle Geliyor

Daha önce sadece Sky Gray ve Polar Night renk seçenekleriyle satışa çıktığını gördüğümüz akıllı telefonların, bu kez ise Royal Sky Blue adı verilen yeni bir renk seçeneğiyle beraber geleceği duyuruldu. Türkçe karşılığı olarak Gökyüzü Mavisi rengi şeklinde değerlendirebileceğimiz yeni renk seçeneği, siyah ile mavi rengin uyumunu bir arada sunuyor.

Xiaomi Black Shark yeni renk
Xiaomi Black Shark Royal Sky Blue rengi

Arka kapak kısmında mavi tonlarının ağır bastığı görülen yeni renk seçeneğinin mavi taban üzerine siyah renk detayları da dikkat çekiyor. Ön kısma geçtiğimiz zaman ise siyah renk tonlarının yoğunluğunu görüyoruz. Ekran kısmında herhangi bir mavi detay görmek mümkün değil. Bu kısımda daha çok siyah bir temanın dikkat çektiği görülüyor.

Fiyatı Ne Kadar?

Xiaomi Black Shark yeni renk seçeneğiyle beraber güncellendi ve bu renk seçeneğini almak isteyen kullanıcılar için bilgilendirmelerde yapıldı. Yapılan paylaşımlarda modelin fiyatının 547 dolar olduğu belirtildi. Ana modelde çok bir farkı olmayan fiyatın dışında bir detayımız yok. 15 Haziran tarihinden sonrasında satılmaya başlandığı görülen Royal Sky Blue renk seçeneğinin dışında, belli aralıklarla yeni renk seçeneklerinin sunulacağından da söz ediliyor.

Fakat bu renk seçenekleri için net bilgiler verilmiş değil. Muhtemelen kırmızı bir renk seçeneğinin de markanın hedefleri arasında yer aldığından söz ediliyor. Yeni akıllı telefonların detaylı incelemesine daha sonra yer vereceğimizi de belirterek yazımızı belirtelim.

Buradan Assassin’s Creed Odyssey detaylarını inceleyin

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here