Xiaomi Game Keyboard Özellikleri, Çıkış Tarihi ve Fiyatı

  Oyuncu klavyelerine yeni bir seri ekleyen Xiaomi, yeni modeli Xiaomi Game Keyboard ile beğeni topladı. İşte klavyenin tüm özellikleri.

  0
  Xiaomi Game Keyboard inceleme
  Oyuncu klavyesi Xiaomi

  Xiaomi, son yılların en çok konuşulan akıllı telefon markası. Aslında bu ifade tam anlamıyla doğru olmadı çünkü markanın sadece akıllı telefonlarla öne çıkmadığını görüyoruz. Akıllı telefonların yanında, aklınıza gelebilecek hemen her türlü teknoloji ürünün de Xiaomi imzasını görebiliyoruz. Oyuncu aksesuarları için de markanın birçok ürün sunduğunu görüyoruz. Bunlardan birisi de Xiaomi Game Keyboard oldu.

  >>Oyuncu Klavye Tasarım
  >>Xiaomi Klavye Özellikler
  >>Xiaomi Klavye Fiyatı

  Bugün tanıtılan uygun fiyatlı oyuncu klavyesi Xiaomi Game Keyboard, ilgi çeken bir tasarım ve dikkat çekici özelliklere sahip. Hemen yeni modeli inceleyelim.

  Xiaomi Game Keyboard Tasarımı Nasıl?

  Yeni modelin tasarımı, beklentileri tam olarak karşılayacak cinsten. Öyle ki Xiaomi Game Keyboard modelinin tasarımında, tamamen siyah bir panel kullanılmış. Siyahın şıklığı aynı zamanda RGB renk ışıklandırma sistemiyle de desteklenmiş durumda. Tuş dizilimde tasarımın standart klavye düzenin de geldiğini de ekleyelim. Tuşların kenarlarında ise çok ince çerçevelerin kullanılması, tasarım kısmında dikkat çeken önemli detaylar arasında.

  Xiaomi Game Keyboard tasarımı
  Xiaomi oyuncu klavye

  Yine tuş dizilimi kısmında da 104 tuşluk standart bir dizilim olduğunu ekleyelim. Tüm bu tasarım kısmında en çok dikkat çeken bölümlerden birisinin de RGB renk ışıklandırmanın, kullanıcı zevkine göre düzenlenmesi olduğunu da ekleyelim. Malzeme kısmında ise Kore alüminyumu adı verilen bir malzeme kullanılmış ve metal bir dokulandırma verilmiş durumda.

  Xiaomi Game Keyboard Teknik Özellikleri Nasıl?

  Bir oyuncu klavyesinin teknik özelliklerinde ilk baktığımız kısım mekanik tuş takımı. Bu modelde de mekanik tuş takımı sunulmakta. TTC Red anahtarlarının kullanıldığı belirtilen klavye, anti ghosting teknolojisini de beraberinde getirmekte.

  Xiaomi Game Keyboard özellikleri
  Mekanik klavye Xiaomi

   

  Tuş anahtarı sistemi ve anti ghosting sistemine ek olarak modelin 33 n key rollover desteğini de unutmamak gerekiyor. Bu şekilde 3 mm seviyesine kadar mekanik klavye kullanımı yapılabiliyorsunuz. 1000 Hz seviyesine kadar tepki süresi de veren oyuncu klavyesi, yeterli hassaslığı sunuyor.

  Xiaomi Game Keyboard Fiyatı Nasıl?

  Yeni modelin tüm bu üst düzey özelliklerinin dışında dikkat çeken kısmı fiyatı. Xiaomi Game Keyboard fiyat kısmında rakiplerinin çok daha gerisinde aklıyor. Bu modelin fiyatının sadece 33 dolar olduğu açıklandı. Aynı sınıfta benzer ürünlerin 100 dolar rakamlarına çıktığını görüyoruz.

  Xiaomi Game Keyboard tasarım detayları
  Oyuncu klavyesi

  Haliyle yeni oyuncu klavyesinin fiyatıyla dikkat çekeceğini söylemek yanlış olmaz. Xiaomi Game Keyboard Türkiye fiyatı içinse bir açıklama yok. Ayrıca bu modelin ülkemizde satılıp satılmayacağını da bilemiyoruz. Muhtemelen, söz konusu klavyeler firmalar tarafından resmi garanti dışında getirilecektir.

  Buradan Trust Ziva Oyuncu Kulaklık Yazımıza bakabilirsiniz.

  Cevap Ver

  Please enter your comment!
  Please enter your name here