Yeni Korku Oyunu Daemonical Ücretsiz Oldu

Daemonical Ücretsiz olarak alınabiliyor. Peki, süre sınırı var mı?

0
Daemonical Ücretsiz
Steam Daemonical Ücretsiz kampanyası

Korku oyunları, bir hayli ilgi çekmeye başladı. Birkaç sene öncesine kadar tek tük oyunlar gördüğümüz kategoride, şimdilerde sürekli yeni oyunların tanıtıldığını görüyoruz. Bu alanda erken erişim sürecinde olan oyunlardan birisi de Daemonical yapımı.

Henüz erken erişim aşaması son bulmayan yapımın, şu sıralar bir kampanya ile gündemde olduğunu da ekleyelim. Öyle ki oyun kısa süreli de olsa denemek isteyen kullanıcılar için tamamen ücretsiz hale getirildi. Daemonical Ücretsiz sürümü alma konusunda daha fazla bilgi vermeden ve süre sınırından söz etmeden önce, oyunun yapısından da biraz söz edelim.

Daemonical Ücretsiz Olarak Geliyor

Oyunda korku ve gerilim yönü ön planda. Serinin en önemli artısı ise çok oyunculu bir yapım olması. Arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz yapım, ilginç bir hikayeyle karşımıza çıkıyor. Yapımda bir grup insanın adaya gitmelerini konu ediniyor.

İşin garip yanı ise adada dikkat çeken nokta doğal güzellikler, deniz, kumsal bunların hiçbiri değil. Kullanıcılar, daha doğrusu oyuncular bir dizi sürprizle karşı karşıya kalıyor. Bir ayinin ortasında kalan kullanıcılar, şeytanlarla baş başa kalıyor.

Daemonical Ücretsiz,Steam
Daemonical Ücretsiz indirimli fiyat

Oyunculara iki farklı seçenek sunuluyor. İlk seçenekte, savaşmanız ve şeytanları yeniden cehenneme yollamanız mümkün. İkinci seçenek ise güneşin doğuşuna kadar kaçmak. Online olarak oynandığı ve gerilim yönü oldukça yüksek olduğu için bir hayli ilgi çeken Daemonical, tüm bu yapısıyla beraber ücretsiz olarak sunuluyor. Daemonical Ücretsiz sürümü denemek isteyen kullanıcıların ise elini çabuk tutması gerekiyor.

Steam üzerinden Daemonical Ücretsiz sürümü almak için sadece 2 gününüz var. İki gün sonra, oyunun yeniden ücretli olduğunu göreceğiz. Bu süreç içerisinde yapımın %25 oranında indirimli olarak sunulacağını da ekleyelim. Fiyat kısmında 18 TL gibi bir ücret ödemeniz durumunda oyuna erişim sağlayabileceksiniz. İndirim sürecinden sonra yapımı satın almak için 25 TL gibi bir ücret ödemeniz gerekiyor.

Buradan Xbox Live Gold Eylül Oyunları listesine bakabilirsiniz.

Cevap Ver

Please enter your comment!
Please enter your name here